בניית פרגולה – היתרים, עלויות והדרכה

ישנם שני דברים מאד חשובים שיש לקחת בחשבון לפני בניית פרגולה. האחד נוגע להיתרי בנייה והאחר נוגע לעלויות בניית פרגולה. הפתרון הטוב ביותר לחסכון בעלויות בניית פרגולה הוא כמובן לעשות זאת בעצמכם.

היתר בנייה לפרגולה

בניית פרגולה בחצר הבית מחייבת היתר בנייה מהרשות המקומית. אם אתם בתהליך של בניית בית חדש, מומלץ מאד להגיש את התכניות של בניית הפרגולה כחלק ממתן ההיתר. בכל מקרה, סביר להניח שהאדריכל שמגיש את תכניות הבניה עבורכם מתמצא בזה ויודע היטב מה יש לעשות ולהתאים את התוכניות בהתאם לדרישות המועצה המקומית או הרשות באזור מגוריכם.

אם אתם בוחרים לעשות זאת בשלב יותר מאוחר (לאחר הכניסה לבית) תצטרכו להגיש תכנית שינויים או אישור לקבלת היתר לבנייה מצומצמת מהוועדה או הרשות המקומית.

שימו לב, חלק מהפרגולות דורשות גם אישור מהנדס תלוי בסוג הפרגולה ובגודלה.

למידע נוסף בעניין היתרי בנייה לפרגולה והתנהלות מול הרשויות.

בניית פרגולה – עלויות

מן הסתם, עלות בניית פרגולות מעץ מושפעת מסוג העץ שבחרתם לפרגולה, גודלה ועלות ההתקנה. כל מתקין גובה מחיר שונה ולכן קשה לתת הערכה. אנו במטר סנטר ממליצים מאד על צרכנות נבונה, ומעודדים פנייה למספר רב של הצעות על מנת לקבל החלטה מושכלת. בין אם אתם מחליטים על התקנה מקצועית ובין אם אתם מעוניינים ליטול על עצמכם את אתגר הבנייה, אנו נשמח לספק לכם את העצים ממחסן העצים שלנו ובכל מקרה להוזיל באלפי שקלים את עלות בניית הפרגולה.

במטר סנטר, נשמח לתת לכם הצעת מחיר לכל פרגולה שתרצו, ולסייע לכם בחיתוך לפי מידה בנגרייה שברשותנו. נייעץ , נדריך ונתאים לכם את סוג העץ עפ הצרכים הייחודיים לכם ולכיסכם.

פרגולה עשה זאת בעצמך

כמרכז גדול של עשה זאת בעצמך אנו מעודדים אתכם להתנסות בבניית פרגולה בעצמכם, זאת על מנת לחסוך אלפי שקלים בבניית הפרגולה וליהנות מחדוות היצירה והבנייה של הפרגולה.

לסרטון על בניית פרגולה עשה זאת בעצמך

לקבלת הצעת מחיר שתחסוך לכם אלפי שקלים בנושא פרגולות או דקים

1. התקשרו כעת למטר סנטר  וקבלו הצעה ללא פערי התיווך של המתקינים. או:

2. השאירו שם, טלפון ואימייל בקופסת צור קשר ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

Share