בניית דקים בבית או בחצר נחשבים לסוג של אמירה עיצובית ותורמים רבות למראה הבית ולסגנונו.  עבור רבים, מדובר בחלום שהופך להיות בר השגה בזכות הפעלת שיקול דעת וצרכנות נבונה. הדרך הטובה ביותר להוזיל בצורה משמעותית את עלויות ההתקנה של דק, היא לרכוש את העצים דרך מחסן עצים ולהתקין דק בעצמכם או באמצעות מתקין מקצועי.

אנו במטר סנטר, בעלי ניסיון רב ומתמחים באספקת עצים לדקים, פרגולות,  וחושבים שכל אחד ראוי להגשמת חלום –  דק בחצר או דק במרפסת.
הזמינו את העצים ממחסן עצים המספק גם חיתוך לפי מידה ותוזילו את העלויות באלפי שקלים.

דקים – יתרונות שבבניית דק בחצר

  • מראה אלגנטי שמשדרג את מראה הבית ומעלה את ערכו
  • מראה נקי בחצר
  • חסכון עצום בהוצאות השוטפות של הגינון (פחות שטח בגינה)
  • חסכון גדול בהוצאות המים (פחות השקיה בגינה)
  • פינת אירוח נוספת לימות הקיץ
במטר סנטר בע”מ, תוכלו למצוא גם את כל האביזרים המשלימים לדק כמו פרזול ומחברים לדק, ואפילו אדניות עץ מרשימות לשדרוג המראה הכולל של הדק והחצר. שמן לדק פלוד בונדקס . 

דקים מעץ

בחירת סוג הדק תלויה בתקציב העומד לרשותכם ובמראה החביב עליכם יותר – מראה גס יותר או מעודן יותר. עלות הדק תלויה גם בסוג העץ שממנו מתקינים את הדק.
ניתן לרכוש דרכנו ממחסן העצים סוגים שונים של דקים:

דק איפאה 

 עץ האיפאה הוא עץ עמיד וחזק ומתאים מאד לאקלים בארץ ישראל. מאד מומלץ לעמידות לאורך זמן והוא מצוין לנשיאת משקלים כבדים (ריהוט כבד או פרגולה). כמו כן, אין צורך בחיטוי העץ בשל העמידות הטבעית של עץ האיפאה. לדק זה מראה יוקרתי ביותר ואחיד ונטייה להאפיר במשך השנים.

דק אורן

 דק אורן חייב לעבור חיטוי. האורן נחשב לעץ רך ונוח מאד לעבודה והתקנה. דק זה מאד פופולארי בארץ מכיוון שבמשך שנים יובאו לארץ כמויות גדולות של עצי אורן בעיקר מרוסיה ומפינלנד וכן בשל עלותו הזולה יחסית.

דק קומרו

 לדק קומרו, בדומה לדק איפאה, מראה יוקרתי ואחיד והוא צובר פופולאריות בשנים האחרונות. דק קומרו מאופיין בעמידות גבוהה כנגד פגעי מזג האוויר ומזיקים שונים. במשך השנים גוונו דוהה מעט אך פחות מדקים אחרים. אידיאלי ונוח לתחזוקה בשל חסינות העץ.

דק אורן קרוליינה

 דק אורן קרוליינה עשוי מעץ רך, והוא דומה בתכונותיו לעץ אורן, אך נחשב עמיד יותר מדק אורן וזול יותר מדק איפאה או דק קומרו. 

דק עשה זאת בעצמך

 כמרכז גדול של “עשה זאת בעצמך” אנו מעודדים אתכם להתנסות בכל פרויקט בנייה מעץ כולל בניית דק. זאת על מנת לחסוך למעלה ממחצית עלות בניית הדק וליהנות מחדוות היצירה והבנייה הכרוכה בכך.
קבלת הצעת מחיר שתחסוך לכם אלפי שקלים בנושא דקים:

התקשרו כעת
למטר סנטר  וקבלו הצעה ללא פערי התיווך של המתקינים או:
השאירו שם, טלפון ואימייל בדף
צור קשר ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

 

Share