נגריה עשה זאת בעצמך

נגריה – עשה זאת בעצמך נגרות

במחסן העצים של מטר סנטר בטירה, תמצאו גם נגריה המהווה מרכז חשוב עבור קבלני שיפוצים ואנשים פרטיים המעוניינים לחסוך כסף רב בייצור רהיטים, חיתוך מדפים לספרים או לכל מטרה אחרת. במקום תמצאו הדרכה בתחום עשה זאת בעצמך נגרות ושרותי חיתוך לפי מידה לכל סוגי העצים בבניית פרגולות ודקים, כך אנו מסייעים לכל פרויקט בנייה בתחום העץ המלא ולבידים.

נגריה עשה זאת בעצמך

נגריה

המצב הכלכלי בארץ מוביל לא מעט אנשים להשתמש בשירותי נגריה ובצדק. אין סיבה שלא תוכלו גם אתם להתהדר ברהיטים יפים ולטעמכם במחיר שווה לכל נפש. עבור כל פרויקט נגרות, בין אם מדובר בהרכבה עצמית שלכם, תוכלו לבחור את סוג העץ או הלביד במחסן העצים שלנו. אנו כמובן נדריך ונתאים לכם את כל המוצרים הנלווים החל מברגים ועד לפרזול המתאים לכל פרויקט שלנגרות או בניה מעץ : דקים, ספריות, כוורות, מחסן עץ לגינה ועוד.

טיפ חשוב: ראיתם רהיטים, מחסן עץ לגינה שאהבתם?

1. צלמו את הפריטים במצלמה איכותית כך שתתקבל תמונה ברורה ככל האפשר ורצוי גם מזוויות שונות.

2. קחו מידות ובררו את סוג העץ שממנו יצרו את הרהיט שאהבתם ומהו סוג הצבע (לפי קטלוג צבעים).

3. בררו את מחיר הרהיט בחנות.

4. בואו אלינו מצוידים במידות של הרהיט לנגריה ותחסכו.

נגריה – שרות חיתוך לפי מידה

בנגריה של "מטר סנטר" עובד צוות נגרים אדיב ומיומן, המתמחים בחיתוך לפי מידה בהתאם לדרישת הלקוחות.

נגריות עשה זאת בעצמך

בנוסף לשרות של חיתוך לפי מידה לכל סוגי העץ והלבידים, קיימת אפשרות להרכבה עצמית במסגרת "עשה זאת בעצמך". תקבלו מאתנו ייעוץ, ליווי והדרכה חינם ואף תוכלו לשכור או לקנות דרכנו כלי עבודה מתאימים לפרויקט הבנייה שלכם. כמובן שבמקרה הזה בנוסף לחסכון הכספי והוזלת העלויות קיימת חדוות היצירה ותחושת הסיפוק המלווה כל תהליך של יצירה.

לבידים

בנוסף לכל סוגי העץ המלא שאנו עובדים איתם, תוכלו לקבל שירותים של חיתוך לפי מידה גם לכל סוגי הלבידים:

· דיקטים

· פלטות MDF

· עץ סנדביץ

· ועוד…

מדפים – כוורות – ארונות

תוכלו להזמין אצלנו מדפים מעץ מלא ו/או לבידים במסגרת שרות חיתוך לפי מידה, למגוון רחב של מטרות: מדפי נוי, מדפי ספרים, כוורות, מדפים למטבח ועוד. כל המוצרים יגיעו חתוכים, קדוחים ומוכנים להרכבה.

אנו מזמינים אתכם להגיע למחסן העצים שלנו, להתרשם מהמגוון הרחב של כל סוגי העץ המלא והלבידים, ליהנות משרותי "עשה זאת בעצמך נגרות" ולחסוך מאות ואלפי שקלים בהתאם לסוג הפרויקט.

Share